اخبار...

آخرین اخبار پیرامون جشنواره و نمایشگاه...

ضرورت افزایش تولیدات هنری در حوزه دفاع مقدس

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از آذربایجان شرقی، سرهنگ «محمود سزاوار» معاون هماهنگ‌کننده سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس و علیرضا امجدیان مدیر امور هماهنگی استان‌ها امروز در دیدار با سردار عباسقلیزاده عملکرد معاونت هنری اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس آذربایجان شرقی را مطلوب ارزیابی کردند.

سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلیزاده مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس آذربایجان شرقی در این دیدار با اشاره به اهمیت تولیدات هنری و سینمایی در عصر کنونی، اظهار داشت: در شرایطی که دشمنان در جنگ نرم و در فضای مجازی دنبال تحریف واقعیات هستند، ما به آثار هنری و سینمایی فاخر در حوزه دفاع مقدس نیازمندیم.

وی افزود: در تولیدات حوزه دفاع مقدس باید سایر نهادهای اجرایی و فرهنگی نیز پای کار بیایند و باتوجه به اهمیت این بخش، بودجه‌های لازم جهت پیشبرد امور تامین شود.

سرهنگ محمود سزاوار معاون هماهنگ کننده سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس نیز در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات و فعالیت‌های ارزشمند صورت گرفته بر لزوم اثربخشی برنامه‌ها، ایجاد ظرفیت‌های مناسب برای تولید اثار هنری، هم‌اندیشی با اساتید و صاحب نظران هنری استان به منظور ارتقا کمی و کیفی برنامه‌ها تاکید کرد.

طراحی وب سایت و پشتیبانی : Afzoneha.com