اخبار...

آخرین اخبار پیرامون جشنواره و نمایشگاه...

برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی از کتاب «تن‌ها؛ زیر باران» در قم

به گزارش دفاع‌پرس از قم، سردار «حسین کاجی» امروز در نشستی در جمع خبرنگاران که در ساختمان خاتم قم برگزار شد، اظهار داشت: موسسه مردم نهاد حماسه ۱۷ به صورت موقوفه است و در مورد شهدای قم به فعالیت می‌پردازد.

وی افزود: از سال ۹۰ کار این موسسه با جمع‌آوری آثار شهدای استان قم آغاز شد؛ حدودا ۶۰۰ ساعت فیلم زمان جنگ از رزمندگان و ۲۳ هزار سند عملیاتی جمع‌آوری شد همچنین نزدیک به هزار ساعت صدای بی سیم و هدایت عملیات و سخنرانی‌های مرتبط با جنگ جمع شده است.

رئیس موسسه حماسه ۱۷ با بیان اینکه بیش از ۳۰۰ ساعت صوت سخنرانی و هدایت عملیات و ... از شهید زین‌الدین داریم تصریح کرد: نزدیک به ۸۰ جلد کتاب توسط این موسسه تاکنون نوشته شده که ۶۵ سردار لشکر ۱۷ در قالب این کتب معرفی شده‌اند و برخی کتب همانند خط عاشقی هم به صورت موضوعی برای منبری‌ها و مداحان تدوین شده است.

کاجی اضافه کرد: خودسازی به سبک شهدا از دیگر آثار تولید شده موسسه است که اگر جوانان به آن مراجعه کنند برایشان مفید است کتاب اقتصاد مقاومتی نیز در راستای فرمایشات حضرت آقا نشر یافته است؛ همچنین برای شهدای شاخص، کتاب ۱۶ سال بعد توسط خانم حسینی نوشته شده که اولین پرفروش‌ترین کتاب شهید در قم بود.

طراحی وب سایت و پشتیبانی : Afzoneha.com